شرایط و قوانین خرید عضویت ویژه

با عرض سلام خدمت همراهان و کاربران عزیز سایت زورنا

جهت مشاهده ترجمه های ویژه و همچنین ثبت درخواست ترجمه نیاز به حساب کاربری ویژه می باشید.

بسته به نیاز خود می توانید از میان پنل های ” برنزی ، نقره ای ، طلایی ” یکی را انتخاب و بعد از پرداخت هزینه پلن مربوطه ، صاحب حساب کاربری ویژه شوید.

هدف از ایجاد این روش برای کاربران صرفا به منظور تسریع در امر ترجمه درخواستی کاربر و جبران هزینه های سرور و نگهداری سایت می باشد.

امیدواریم با تهیه عضویت ویژه ما را در ارائه هر چه بهتر وبسایت زورنا یاری فرمایید.

 

قوانین

  • بعد از خرید پلن ، امکان تغییر یا لغو آن وجود ندارد ، لطفا در انتخاب پلن مورد نظر نهایت دقت رو داشته باشید.
  • در حال حاظر ، درخواست ترجمه فقط برای ترانه های ترکی استانبولی به فارسی انجام می شود. (برای ترجمه از زبان های دیگر ابتدا باید از قسمت پشتیبانی در پنل کاربری خود ، تماس بگیرید و سپس اقدام نمایید.)
  • بعد از ثبت درخواست ترجمه که از قسمت پشتیبانی بایستی اقدام کنید (همچنین آی دی شخصی تلگرام ارائه خواهد شد) ترجمه هر ترانه درخواستی ظرف 48 ساعت انجام و ارسال خواهد شد.
  • در صورتی که مشاهده شود کاربری با خرید عضویت ویژه ، ترجمه های مخصوص عضویت ویژه را در وبلاگ ، سایت و شبکه های اجتماعی منتشر می نماید، حساب کاربری و آی پی شخص برای همیشه مسدود خواهد شد. (احترام به قانون کپی رایت، احترام به خود می باشد.)
  • از ترجمه ترانه هایی که دارای الفاظ و متنی نا مناسب می باشند معذور هستیم. (بعد از خرید عضویت ویژه انتظار ترجمه چنین ترانه ای رو از ما نداشته باشید.)

 

شرایط

  • در هر پنل علاوه بر تعداد ماه اشتراک ، تعداد درخواست ترجمه ترانه دلخواه موجود می باشد به این تعداد در هر پنل دقت فرمایید.
  • با خرید هر پنل ، مقداری از مبلغ پرداخت شده ، در کیف پول شما شارژ می شود و می توانید در آینده از آن استفاده نمایید.

 

در صورتی که نیاز به راهنمایی داشتید یا سوالی در رابطه با عضویت ویژه داشتید ، از قسمت پشتیبانی در پنل کاربری یا چت آنلاین با مدیر سایت در ارتباط باشید.